Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Центр допомоги учасникам АТО запрацював на Чигиринщині
20 листопада 2015, 18:44 Друк

Центри допомоги учасникам АТО вже діють в Жашківському, Золотоніському, Кам’янському, Смілянському, Тальнівському, Чигиринському, Шполянському та інших районах. 

Невдовзі вони працюватимуть скрізь по Черкащині. Це дасть змогу оперативно та більш ефективно допомагати бійцям антитерористичної операції та їхнім родинам.

"Нині такі центри вже діють в Жашківському районі, Золотоніському, Кам’янському, Смілянському, Тальнівському, Чигиринському, Шполянському та інших. Наразі їх вже більше половини. Втім у районах, де ще не створені центри, тимчасово виконують їхні функції спілки учасників АТО та волонтерські організації", – зазначив заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль під час робочої наради з координаторами обласного Центру. Останні вже встигли відвідати всі райони Черкащини. Вони поспілкувалися з бійцями АТО, волонтерами, членами громадських організацій, представниками влади. У результаті виокремили основні проблеми, з якими зіштовхуються АТОвці. Серед них: найбільш болючі земельні питання, пільгового перевезення, забезпечення твердим паливом, харчування дітей учасників АТО у садочках та школах тощо.

За словами координаторів, наразі здійснюється процес опрацювання анкет, які заповнюють АТОвці в районах, систематизуються та узагальнюються проблемні питання.

– Водночас ми допомагаємо тим учасникам АТО та їхнім родинам, проблеми яких потребують негайного вирішення, – зазначив керівник Центру Микола Добровольський. – Тішить, що в таких районах, як: Шполянський, Чигиринський, Золотоніський, робота в цьому напрямку проводиться на високому рівні. Однак є й такі, що не допрацьовують, приміром, на Звенигородщині.

У ході наради учасники зібрання обговорювали також питання функціонування безпосередньо обласного Центру, зокрема в частині його матеріально-технічного забезпечення. А один із координаторів Тарас Щетбатюк, котрий нещодавно разом із колегами відвідав місто Дніпропетровськ, розповів присутнім про систему роботи тамтешнього Центру, моделі співпраці та стратегію.

Між тим, Віталій Коваль повідомив і про те, що відповідно до розпорядження голови ОДА від 16 листопада, розширено склад Центру допомоги учасникам АТО. Відтак до нього додатково ввійшли представники Черкаської спілки учасників АТО, ГО "Об’єднання патріотичних сил", ГО "Об’єднання бійців-реформаторів", ГО "Спілка воїнів АТО "Черкащани" та ін.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Центр допомоги учасникам АТО запрацював на Чигиринщині