Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Двох черкащан засудили за пропаганду сепаратизму
24 листопада 2015, 10:43 Друк

На Черкащині за антиукраїнську пропаганду та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України засуджено двох черкащан.

Вироком Придніпровського районного суду Черкаської області до кримінальної відповідальності притягнуто місцевого мешканця, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

Зловмисник розповсюджував в Інтернеті матеріали з публічними закликами до насильницької зміни конституційного ладу, громадської непокори, а також розміщував повідомлення, фото-, відеоматеріали, "репости" сепаратистського характеру, які містять заклики спрямовані на зміну державного кордону України.

Наразі пропагандиста рішенням суду визнано винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років з іспитовим терміном один рік.

Набув чинності й вирок Ватутінського міського суду Черкаської області стосовно депутата Ватутінської міської ради, якого суд визнав винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. Посадовець був активним учасником груп у російських соціальних мережах, де розповсюджував ідеї сепаратизму та пропагував насильницькі методи політичної боротьби. На сьогодні зловмисника засуджено до одного року позбавлення волі з іспитовим строком в один рік.

Упродовж року на Черкащині припинено функціонування більш ніж 140 Інтернет-сайтів антиукраїнського спрямування, які адмініструвалися з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Крім цього, з метою недопущення поширення недостовірної інформації щодо суспільно-політичної, економічної ситуації в Україні, стану проведення АТО, протиправних закликів до порушення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, організації масових заворушень та таких, що пропагують ідеали т.зв. "ДНР/ЛНР", вжитими Управлінням заходами обмежено доступ до 174 Інтернет-ресурсів.

За інформацією Управління СБУ в Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Двох черкащан засудили за пропаганду сепаратизму