Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Правий Сектор Черкащини висловив недовіру владі
24 листопада 2015, 10:43 Друк

20 листопада, під час сесії Черкаської облради представники Правого сектору озвучили відкрите звернення до Президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови ВРУ Гройсмана з критикою на адресу нинішньої влади та з закликом відставки вище озвучених персон. 

– Вважаємо цю владу режимом внутрішньої окупації. Вимагаємо їхньої негайної відставки, – зазначив представник Правого сектору. Виступаючий закликав депутатів прийняти подібне звернення.

Виступив також боєць, представник Правого сектору родом з Катеринополя з позивним Немирний. Він наголосив, що на Черкащині створена таємна організація "Холодний Яр", де хлопці виховуються в патріотичному дусі для боротьби з режимом. Тож він порадив присутнім депутатам "нормально працювати" та не затягувати людей у ярмо.

– Це не погроза. Але якщо потягнете мене назад в ярмо, іменем націонал-патріотичної революції вас буде страчено, – сказав боєць.

Джерело: УНН.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Григорий 24.11.2015 11:17
Правий сектор в Черкасах дискредитував себе! По-перше, на фронті не вистачає амуніції, а вони в спорядженні приходять на мирні засідання органів самоврядування! По-друге: Які можуть бути "позивні" в тилу на засіданні облради - або відкрито назви своє ім'я, або 3,14дуй на Донбас! По-третє: ПС в Черкасах виконує явно проплачені замовлення, вдершись вчора до Служби автомобільних доріг в Черкаській області, розтрощивши державне майно і погрожуючи розправою працівникам, які не мають відношення до неякісних робіт, натомість розповідаючи байки про "доброго й порядного" начальника Мартинюка Андрія Борисовича!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Правий Сектор Черкащини висловив недовіру владі