Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відзначили День Гідності та Свободи
24 листопада 2015, 10:43 Друк

В пам’ять про події, що відбулися у листопаді 2013 року, тепер щороку 21 листопада ми відзначатимемо День Гідності і Свободи.

Напередодні цього дня чигиринці зібралися біля пам’ятника Героям Небесної Сотні щоб вшанувати пам’ять всіх тих, хто ціною власного життя пробудив у свого народу почуття патріотизму та гідності, хто до останнього стояв на майдані, виборюючи волю і честь народу.

- Український народ вкотре показав усьому світові, що ми є нескорена нація вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою державність. Ми продемонстрували перед світовими спільнотами свою європейську позицію. Показали наше непереможне прагнення до свободи! І світ повірив нам - ми хочемо жити у великій європейській сім'ї і десятки, навіть сотні майданів у всіх куточках нашої держави засвідчили наше єдине прагнення. Майдан боровся за утвердження демократичних прав та свобод, прагнення українського суспільства самим обирати свій шлях. Зробити вибір, коли на терезах життя і смерть, - завжди важко. Та цей вибір зробили заради нас усі, кого сьогодні ми називаємо Небесною Сотнею. Цей вибір підтверджують і всі ті, хто у ці непрості для держави дні стоїть на її захисті, - звернулася до присутніх голова районної ради Валентина Слупська.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя за Україну, за її кращу долю, всіх, хто став на захист нашої волі, миру і спокою, на захист кордонів нашої держави.

Під сумні звуки «Пливе кача» до пам’ятного знаку борцям за свободу, незалежність та суверенітет України учасники мітингу поклали квіти.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відзначили День Гідності та Свободи