Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах молилися за Небесну Сотню
24 листопада 2015, 10:43 Друк

Молебнем розпочався День Гідності та Свободи на Черкащині. Більше сотні черкащан прийшли зрання на Соборну площу в обласному центрі.

Тут священики різних конфесій провели службу. Містян закликали помолитися за Україну та її героїв, які два роки тому показали на весь світ, що готові боротися за свою державу, за своє майбутнє. Опісля молебню присутні поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні та загиблих АТОвців. А потому охочі рушили до Свято-Троїцького собору.

– Сьогоднішнє свято має дуже важливе значення, бо саме два роки тому ми стали іншими, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І це довели, коли разом стали на захист Сходу, цілісності нашої країни. Тепер так само маємо бути єдині задля її розвитку. Ми хочемо змін? То кожен на своєму місці має докладати максимум зусиль, щоби вони відбувалися. Крок за кроком, справа за справою, вчинок за вчинком. Як відомо: історія перемог – це історія єднання. А історія поразок – це історія розбрату.

Нагадаємо, 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи, згідно з торішнім Указом Президента України. Свято встановлено на честь початку цього дня Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013 році.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах молилися за Небесну Сотню