Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині посадовець сів на чотири роки за хабарництво
25 листопада 2015, 19:10 Друк

Головному державному інспектору відділу охорони водних біоресурсів одного з районів області та його пособнику за одержання неправомірної вигоди вироком суду призначено по чотири роки позбавлення волі.

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Черкаської області належно, принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому стосовно головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів одного з районів області та його пособника, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вироком Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 вказаного посадовця засуджено до 4 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки та з конфіскацією належного йому майна, а його пособнику призначено покарання за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна.

На цей час вирок не вступив в законну силу.

Повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині посадовець сів на чотири роки за хабарництво