Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Серце АТОвця з Черкащини зупинилося після звістки про загибель товаришів
25 листопада 2015, 19:10 Друк

24 листопада Катеринопільщина попрощалася з учасником антитерористичної операції на Сході України Юрпольським Ігорем Олександровичем, інформує Нова Доба.

Ігор Юрпольський народився в селищі Катеринопіль 19 лютого 1969 року. Після закінчення Катеринопільської середньої школи №1 відслужив у армії та здобув вищу освіту. Працював механіком електроустаткування станційно-лінійної дільниці №5 в Катеринополі. 12 березня 2015 року був мобілізований до лав Збройних сил України. У званні молодшого сержанта служив у військовій частині, яка виконувала бойове завдання на території Луганської області.

За свідченням знайомих, після короткотермінової відпустки військовослужбовець мав повертатися до своєї військової частини. Зателефонував найближчим друзям, з якими проходив службу. Але звістка про те, що вони загинули, стала роковою для Ігоря. Через кілька годин після цього серце чоловіка не витримало.

Жителі районного центру, представники трудових колективів, демобілізовані учасники антитерористичної операції, керівники органів виконавчої влади району, які прийшли попрощатися з померлим, низько схиляли голови в жалобі, віддаючи данину шани захиснику України. Хоч серце Ігоря Олександровича перестало битися на рідний землі, та для своїх земляків він назавжди залишиться захисником Батьківщини, солдатом, патріотом. Адже, коли прийшла пора взяти в руки зброю, він боровся за свободу, цілісність і незалежність України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Серце АТОвця з Черкащини зупинилося після звістки про загибель товаришів