Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Попри зменшення кількості учнів на Чигиринщині планують зберегти мережу навчальних закладів
30 листопада 2015, 10:46 Друк

26 листопада відбулася колегія Чигиринської райдержадміністрації.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко доповіла про розвиток сільських загальноосвітніх шкіл та дошкільної освіти Чигиринського району, зауваживши, що одним із вирішальних чинників які впливають на розвиток системи освіти в районі є демографічна ситуація. 

- Тенденція скорочення кількості учнів, при поступовому збільшенні народжуваності в останні роки збереглася. Незважаючи на це, існуючу мережу навчальних закладів освіти необхідно зберегти, створюючи та забезпечуючи якісне функціонування освітніх закладів з впровадженням принципів профільного навчання, як економічно доцільної форми підготовки молоді до майбутнього життя. Значна увага приділяється покращенню умов для функціонування дошкільних закладів виконкомами сільських рад. Ведеться постійна робота над виконанням «Програми підвищення енергоефективності на 2012-2015 роки», -зазначила Катерина Григорівна.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Попри зменшення кількості учнів на Чигиринщині планують зберегти мережу навчальних закладів