Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Заступником голови Черкаської облдержадміністрації може стати 32-річний фінансист
07 грудня 2015, 11:31 Друк

Юрій Ткаченко представив Громадській раді при ОДА свого потенційного першого заступника. На цій посаді він бачить Олександра Турченяка. Його кандидатуру і пропонуватиме на розгляд в Адміністрацію Президента України.

Олександрові Турченяку – 32 роки. За фахом він фінансист. Закінчив Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, а також аспірантуру. Має досвід роботи в автомобілебудуванні та залученні інвестицій.

– Олександр очолював кілька підприємств цієї галузі, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Зокрема, «Національну автомобільну компанію», «Автоскладальний завод №3» ВАТ «ЛуАЗ» та ін. Тобто має керівний досвід. У державній владі не працював. Водночас був депутатом обласної ради минулого скликання. Активно долучався до розроблення «Стратегії-2020». Має здорові амбіції і орієнтований на реформи в області.

Після нетривалого обговорення присутні члени Громадської ради при ОДА схвалили кандидатуру Олександра Турченяка. Нагадаємо, без першого заступника голова Черкаської ОДА працює більше року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Заступником голови Черкаської облдержадміністрації може стати 32-річний фінансист