Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринці вшанували жертв найстрашнішої національної трагедії
07 грудня 2015, 11:59 Друк

Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій. 27 листопада Чигиринщина з усією Україною та світом вшанувала 82-і роковини Голодомору.

Чигиринці вже традиційно зібралася біля Скорботного Хреста - пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій щоб згадати та вшанувати жертв наймасштабнішого геноциду в історії людства - Голодомору 1932 - 1933р р.

В мітингу взяли участь представники районної влади, трудові колективи, громадськість міста та школярі. 

- У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид української нації, вчинений комуністичним режимом. Україна в ті роки втратила мільйони своїх кращих синів та дочок. Сьогодні, коли правда про голодомор та репресії стала доступною, ми повинні розуміти, що об’єктивна оцінка тих жахливих подій не може бути спрямована тільки у минуле, вона має служити уроком, щоб подібне не повторилося у майбутньому. Звертаючись сьогодні до вас, хотів би наголосити, що всі ми повинні засвоїти цей великий урок. Наш обов’язок – завжди нести в серцях пам’ять про ті страшні події. Ми віримо, що ці спогади згуртують нас, додадуть нам мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на власній землі, - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко.

Священнослужителі відправили панахиду по загиблих. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх жорстоко закатованих українців, в скорботі схилили голови та запалили поминальні свічки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринці вшанували жертв найстрашнішої національної трагедії