Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринській райраді утворилось дві фракції
08 грудня 2015, 12:42 Друк

Пленарне засідання чергової сесії Чигиринської районної ради відбулося

7 грудня. 

Засідання розпочали привітанням з нагоди Дня місцевого самоврядування. Голова районної ради Валентина Алєксєєвець у привітальному слові до працівників органів місцевого самоврядування підкреслила, що з кожним роком місцеве самоврядування, долаючи труднощі, стає дедалі впливовішим елементом системи влади в нашій державі, тому що саме на нього покладається забезпечення громадян належними соціальними, комунальними та культурними послугами.

За активну громадську позицію, наполегливу самовіддану працю, компетентність і відповідальність при виконанні власних зобов'язань спільними грамотами Чигиринської районної ради та Чигиринської районної державної адміністрації нагородили кращих представників органів місцевого самоврядування.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради оголосила подання політичних партій, по яких зареєстровано 2 депутатські фракції, а саме: 

1. Партії ветеранів Афганістану в кількості 5 осіб з числа депутатів Чигиринської районної ради. Керівником фракції обрано Віктора Гугленка. 

2. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в кількості 5 осіб з числа депутатів Чигиринської районної ради. Керівником фракції обрано Миколу Сухих.

В ході засідання депутати утворили президію, 6 постійних комісій районної ради та обрали керівний склад, затвердили Регламент Чигиринської районної ради VII скликання, Положення: про постійні комісії районної ради, про президію районної ради та про помічника-консультанта депутата Чигиринської районної ради. А також розглянули питання про внесення змін до: Програми реформування системи надання адміністративних послуг у Чигиринському районі на 2013-2015 роки, рішення районної ради від 23.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» та питання районної комунальної власності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринській райраді утворилось дві фракції