Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На обліку в центрах зайнятості - більше 700 безробітних АТОвців
09 грудня 2015, 16:17 Друк

Обласна влада сприяє вирішенню проблем зайнятості демобілізованих бійців, виходячи з реальних потреб ринку праці. Так, із початку проведення демобілізації, до центрів зайнятості Черкащини звернулось 855 осіб, які брали участь в АТО. 

Всі вони отримали профорієнтаційні послуги, нині 111 осіб працевлаштовано. Про це повідомляють в обласному центрі зайнятості. Для працевлаштування АТОвців організовують професійне навчання.  

На сьогодні 89 осіб опанували такі знання в навчальних закладах області та центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. Координатор Центру допомоги учасникам АТО, заступник голови ГО "Черкаський союз учасників АТО" Олександр Тимошенко зазначає, що кожен АТОвець при бажанні може знайти роботу. Водночас  серед хлопців є й ті, котрі працюють не за професією, при цьому добре розуміються на інших сферах, зокрема: електриці, газозварюванні, ремонті техніки тощо. Щоб влаштуватись на відповідну роботу, кожен із них повинен пройти курс перекваліфікації, отримавши відповідний документ. В області для АТОвців створені інформаційні куточки, що знаходяться не лише в кожному центрі зайнятості, але й в приміщеннях військкоматів, в районних, сільських, селищних радах, у приміщенні обласного госпіталю для інвалідів війни. 

Один із учасників АТО черкащанин Сергій Димченко ділиться власним досвідом. Каже: враховуючи, що середня зарплата в області у межах 2,5 тис. грн, а в центрі зайнятості отримував, як учасник АТО, 3,5 тис. грн, міг би й не шукати роботу. Однак усвідомлював, що повинен працювати, звернувся до центру зайнятості, пройшов навчання за напрямком приватного підприємництва. Відтепер оформлюватиме з товаришами власну справу, зокрема займатиметься встановленням металопластикових вікон. Радить учасникам АТО звертатися до центру зайнятості, де окрім матеріальної підтримки, допоможуть ще й пошуку роботи або ж опануванні нової справи.

Джерело: infomist.ck.ua 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На обліку в центрах зайнятості - більше 700 безробітних АТОвців