Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Протести, що мало не завершилися бійкою: як відбувалася друга сесія Черкаської обласної ради
09 грудня 2015, 16:19 Друк

Перемогою здорового глузду вважає голова Черкаської ОДА вівторкову сесію обласної ради. Попри спроби окремих політиків зірвати засідання – депкорпус усе ж узявся до роботи. У результаті – голова обласної ради віднині з першим заступником. Ним став представник ВО «Черкащани» Валентин Тарасенко. А ще – депутати утворили постійні комісії та внесли потрібні зміни до бюджету-2015.

Повноцінно запрацювати депкорпус не міг кілька годин поспіль. Ще на початку засідання залу зайняли десятки молодиків і пенсіонерів. Їх активно підтримували кілька депутатів від «Батьківщини» – Михайло Мушієк і Роман Буданцев. Разом вимагали відставки новообраного голови облради Олександра Вельбівця – через нібито його членство в «Партії регіонів». Він цю інформацію заперечує. Заступилися за колегу й більшість голів районних рад області. Вони закликали протестувальників схаменутися й дати раді працювати. Цього ж вимагали й АТОвці.

– Вважаю, що черкащани дадуть оцінку діям політиків, які привели на сесію юнаків у спортивному та навіть підлітків задля досягнення своїх цілей, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – У цьому випадку говорити про політичну культуру навіть не доводиться. Однак урешті здоровий глузд переміг. І тільки-но «протестна публіка» залишила залу – почалася робота. Серед важливих питань, які ми розглянули, – корегування бюджету. Зокрема, забезпечення виконання соціальних програм і зарплат бюджетникам, видатків у галузі охорони здоров’я, освіти й культури тощо. Тобто коли немає штучних конфліктів – депкорпус готовий до здорового діалогу та продуктивної роботи. Із приводу вівторкових подій ми із правоохоронцями скоординуємо дії щодо недопущення подібного. Водночас я дякую депутатам за конструктив і всім, хто долучився до врегулювання ситуації. І перепрошую у громади за такі події в раді. Сподіваюся, що надалі всі депутати пам’ятатимуть, для чого черкащани їх туди делегували.

Фото: Нова Доба


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Протести, що мало не завершилися бійкою: як відбувалася друга сесія Черкаської обласної ради