Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині виявили вірус парагрипу
09 грудня 2015, 16:19 Друк

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на грип та ГРВІ з 28.11 по 04.12 поточного року в Черкаській області захворіло 5029 осіб, що склало 0,4% від загальної кількості населення. 

Госпіталізовано 380 осіб. З числа госпіталізованих – 286 дітей.

В цілому по області рівень захворюваності нижче епідемічного порогу, розрахованого на листопад, на 43,5% . Перевищення епідпорогів не зареєстровано на жодній адміністративній території. Епідемічна ситуація без особливостей, характерна для даної пори року.

Найвищі показники захворюваності на 10 тисяч населення за тиждень мали місце в Городищенському районі – 61,5, м. Умань – 58,5, Золотоніському районі – 52,3, Смілянському районі – 52,2, м. Черкаси – 48,7, Уманському – 48,6 та Черкаському – 42,8 районах.

Впродовж тижня з лікувально-профілактичних закладів області до вірусологічної лабораторії ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надійшло 3 зразки для досліджень від хворих з діагнозом «Грип та ГРВІ», які досліджено методом флюоресцюючих антитіл (МФА). В одному  випадку виявлено вірус парагрипу.

За 49 тиждень щеплено проти грипу 617 осіб з груп ризику, а з початку епідемічного сезону – 1906 осіб, що становить 0,2% від загальної та 9,5% від запланованої кількості населення, інформують у Державній СЕС Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині виявили вірус парагрипу