Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Біля «Зерноленду» облаштують фестивальне містечко
09 грудня 2015, 16:19 Друк

Вчора конкурсна комісія розглянула 26 заявок на отримання коштів від неурядових організацій, які надійшли до участі в конкурсі. З-поміж них 14 кращих проектів-переможців, які мають бути виконані до кінця року, отримають грантову допомогу в розмірі 280 тисяч гривень від Черкаської облдержадміністрації.

Такий конкурс соціальних проектів у нашій області проходить уперше. Однак, як відмітив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас, якість запропонованих проектів не надто висока. Крім того, організації мають ліміт часу для виконання поданих заявок.

− Частину запропонованих тем в заявках ми вже розроблятимемо у наступному році. Але за умови, якщо відібрані комісією проекти виконаємо гідно, − говорить Юрій Сас. – Тоді у наступному році можемо сподіватися, що з обласного бюджету буде передбачено більше коштів на втілення таких громадських ініціатив. Цьогоріч бюджет конкурсу становив 450 тисяч гривень.

Більшість прийнятих конкурсною комісією проектів стосується допомоги дітям-інвалідам, онкохворим та людям, які живуть з ВІЛ/СНІД або хворіють на туберкульоз. Також чимало проектів спрямовані на допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, а також переселенцям. Крім того, грантові кошти надійдуть і на реалізацію заявки на облаштування фестивального містечка при Просвітницько-розважальному етнографічному комплексі «Зерноленд», що на Чигиринщині. Це один із декількох проектів, запропонованих районними громадськими організаціями, який здобув перемогу.

Нагадаємо, що відбір проектів неурядових організацій, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області, стартував 16 листопада та тривав до кінця місяця. З 30 листопада конкурсна комісія працювала над розглядом заявок.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Біля «Зерноленду» облаштують фестивальне містечко