За чесну владу

Чигиринські волейболістки відзначились на турнірі до Дня Збройних сил України
15 грудня 2015, 10:47 Друк

Вже стало хорошою традицією для чигиринських волейболісток брати участь в

різноманітних турнірах. Так, цими вихідними наші дівчата були запрошені для участі в турнірі присвяченому Дня Збройних сил України, який проходив в м. Світловодськ. Змагання зібрали команди міст Кам’янка, Світловодськ та Чигирин. Гостинно зустріли учасників господарі - вшанували команди українським короваєм.

Запекла боротьба на майданчику проходила протягом всього ігрового дня. Команди показали майстерність, наполегливість та волю до перемоги. Переможцями стали господарі – світловодці, другими були кам’янські волейболістки, третіми – наші дівчата. Всі учасники змагань нагороджені грамотами та медалями різного ґатунку.

Виступ команди Богданового краю у змаганнях відбувся за підтримки Чигиринської райдержадміністрації. Попереду нові старти та нові здобутки. 9 січня 2016 року відбудеться різдвяний турнір з волейболу в м. Камя’нка. Побажаємо нашим волейболістам успішних стартів та перемог в 2016 році.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські волейболістки відзначились на турнірі до Дня Збройних сил України