Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З чигиринськими дітьми поговорили про насилля
15 грудня 2015, 10:47 Друк

Ряд заходів відбулося на Чигиринщині в рамках акції «16 днів проти насильства». Ця акція започаткована в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям у відношенні до жінок та датою її завершення – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділяється питанням домашнього насилля.

В загальноосвітніх школах району відбулися різноманітні заходи в рамках цієї акції: «Насильство – це сміття, яке потрібно виносити з дому», класні години на тему «Види і форми насильства», виставки малюнків, плакатів «Скажемо насильству: «Ні!», «Щасливе дитинство», «Світ без насильства», «Ми проти жорстокого поводження з дітьми».

До проведення акції, на запрошення сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації, відгукнувся депутат міської ради Олег Бунь – юрист за фахом. Він провів ряд зустрічей з учнівською молоддю, на яких в довірливій атмосфері було дано інформацію про формування духовності, зміцнення моральності серед молоді та відповіді на запитання, що стосуються профілактики насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Працівники служби у справах дітей Чигиринської райдержадміністрації провели зустріч з органами місцевого самоврядування с. Іванівки та сім’ями села по попередженню проявів насильства.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триває.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З чигиринськими дітьми поговорили про насилля