Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Справу бойовика «Таміра» розглядатимуть у Черкасах
15 грудня 2015, 10:57 Друк

Завдяки скоординованій роботі прокуратури Черкаської області та СВ УСБУ в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно бойовика незаконного збройного формування “Первая Славянская бригада” з позивним „Тамір” за фактом вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 2 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні скеровано до Соснівського районного суду м. Черкаси для розгляду.

Крім того, насьогодні прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у 8 кримінальних провадженнях за фактами участі в діяльності терористичних організацій, з яких 4 – перебувають на розгляді в судах, та у 12 кримінальних провадженнях за фактами вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. Стосовно 2 осіб винесено обвинувальні вироки.

Дії правоохоронних органів області є чітко скоординованими: відпрацьовуються будь-які факти та інформація щодо проявів сепаратизму, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Відбувається постійний обмін інформацією, аби не допустити будь-яких негативних проявів та вчинення антидержавних злочинів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Справу бойовика «Таміра» розглядатимуть у Черкасах