Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

День визволення Чигирина відзначили на «фронтовому вогнику»
15 грудня 2015, 11:05 Друк

12 грудня для Чигирина і чигиринців – дата, вписана золотими літерами в багату історію цього славного міста. 

72 роки минуло з того часу, як пливе тиша над старими окопами, як розрівнялися воронки, покриваючись в травні польовими квітами. А ветерани ще досі живуть спогадами про той незабутній день, який на крилах переможних знамен приніс нашому краю довгоочікувану волю після тяжкого мороку нацистської окупації.

Вшановуючи пам’ять всіх загиблих за визволення Чигирина, всіх героїв-визволителів, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу в роки Великої Вітчизняної війни, керівники районної та міської влади, представники громадськості міста поклали квіти до Обеліска Слави.

З нагоди відзначення цього святкового дня в районному Будинку культури відбувся «фронтовий вогник». Погрітися біля його теплого полум’я, поспілкуватися, пригадати свою бойову молодість, нагадати собі й продемонструвати молодому поколінню, що «є ще порох у порохівницях», прийшли чигиринські ветерани: учасники бойових дій, вдови та діти війни, гості та запрошені.

Завітали на «вогник» і представники влади: голова райдержадміністрації Володимир Клименко, голова районної ради Валентина Алєксєєвець та міський голова Степан Буханець. Гарний настрій всім присутнім дарували своїми виступами артисти творчих колективів міста.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин День визволення Чигирина відзначили на «фронтовому вогнику»