Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині розіграли Кубок міста з волейболу
15 грудня 2015, 16:12 Друк

13 грудня спортивна зала Чигиринського НВК №2 стала ареною розіграшу відкритого Кубка м. Чигирина з волейболу.

«Святий Миколай», а саме так називався турнір, зібрав 6 команд. Боротьба точилася згідно жеребкування в ІІ групах. 

І група – Стецівка-1, Стецівка-2, «Шанс», ІІ група – с. Галаганівка, м.Чигирин, Технікум. Цікава та напружена боротьба визначила лідерів в своїх групах: І група – Стецівка-1, ІІ група - с.Галаганівка. Команди демонстрували комбінаційну та видовищну гру, так що глядачам сумувати не доводилось. Особливо цікава гра відбулась в групі «Б», де команда с.Галаганівки перемогла амбітну команду м.Чигирина. 

До півфіналу потрапили команди: Стецівка-2, с.Галаганівка, м.Чигирина та Стецівки-1. В результаті, показавши більш технічну та комбінаційну гру до фіналу вийшли команди м.Чигирина та с.Галаганівки. 

Поєдинок за головний трофей турніру пройшов напружено та цікаво і тільки в 3 партії, на тайм-брейку перемогла команда с.Галаганівки, ІІ місце за командою м.Чигирина, ІІІ місце посіла команда с.Стецівки-1. Призери змагань нагороджені пам’ятними медалями. Головний приз – Кубок та золоті медалі отримала команда с.Галаганівки в складі: Дяченка Віталія, Дяченко Наталії, Захарченка Андрія, Бабенко Тетяни, Терновського Віталія, Барвінка Тараса, Ковальова Олександра та Коль’єва Євгена. Слід відмітити кваліфіковане суддівство головного арбітра змагань Сергія Коцуренка. Змагання організовані та відбулися за підтримки сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині розіграли Кубок міста з волейболу