Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринці вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
15 грудня 2015, 16:15 Друк

З нагоди Дня пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Чигирині біля пам’ятного знаку чигиринцям – ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС 14 груднявідбувся мітинг вшанування людей, котрі першими кинулися в нерівний двобій з некерованим атомом. Для приборкання найстрашнішого радіаційного лиха у світовій історії знадобилися колосальні ресурси. Проте вирішальними виявилися інтелект, жертовність і героїзм тисяч людей - пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, будівельників - тих, хто став на шляху ядерної загрози.

Зі словами вдячності до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Володимир Клименко, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, міський голова Степан Буханець та голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Леонід Онопрієнко.

У кожному виступі відчувався біль через те, що багатьох ліквідаторів уже немає серед живих, лунала вдячність кожному, хто захистив цілі покоління людей.

«Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії, хто працював в зоні радіаційного забруднення, хто, ціною власного здоров'я , а подекуди і життя врятував нас від ядерного лиха. Присутнім тут очевидцям тієї страшної трагедії, хотів би висловити велику вдячність та засвідчити свою повагу за ваш героїзм та самовідданість. Ми в неоплатному боргу перед вами», – звернувся у своєму виступі до присутніх Володимир Клименко.

Учасники мітингу вшанували пам'ять всіх померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринці вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи