Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З грудня держслужбовцям обіцяють підвищити оклади
17 грудня 2015, 01:21 Друк

У Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України повідомляють, що із 1 грудня 2015 року підвищення посадових окладів на 25% відбувається по всій сітці державних службовців. 

Варто зазначити, що посадові оклади не підвищувалися з 2008 року.

Передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становитиме близько 25%.

Підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених в кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

Також постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра – усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента України. Таким чином, підвищення посадових окладів відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра.

Посадовий оклад Прем’єр-міністра України до 1 грудня 2015 року нараховувався у розмірі 6 640 гривень. Після відповідних відрахувань виплата становила 5 704,76 гривень. Згідно з постановою Уряду № 1013, із 1 грудня 2015 року посадовий оклад Прем’єр-міністра України становить 8 300 грн. Після відповідних відрахувань виплата становитиме 6 500,14 гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З грудня держслужбовцям обіцяють підвищити оклади