Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські прокурори допомогли колегам з Німеччини розшукати злочинця
17 грудня 2015, 19:00 Друк

Компетентні органи Німеччини віддячили прокуратурі області за координацію заходів з розшуку та затримання злочинця, який перебував у міжнародному розшуку. 

Як раніше повідомлялося, правоохоронними органами області 5 листопада в м. Черкаси затримано громадянина Федеративної Республіки Німеччина, який перебував у міжнародному розшуку за вчинення на території вказаної країни ряду тяжких злочинів. 

Розшукувана особа протягом двох з половиною років безперешкодно перетинала кордони таких країн, як Казахстан, Великобританія, Турція та Канада, врешті була затримана саме на території України.

Стосовно затриманого Придніпровським районним судом м. Черкаси за мотивованим клопотанням прокуратури м. Черкаси застосовано тимчасовий арешт строком 40 діб до надходження запиту про його видачу, про що було поінформовано компетентні органи Федеративної Республіки Німеччини, після чого вони підготували та скерували запит про видачу (екстрадицію) затриманої особи.

Крім того, компетентними органами Федеративної Республіки Німеччини на адресу прокуратури Черкаської області направлено листа-подяку, у якому німецька сторона висловила щиру вдячність працівникам прокуратури області та ГУ Національної поліції в Черкаській області за високий професіоналізм та проведену роботу з розшуку та затримання розшукуваної особи.

14 грудня за клопотанням органів прокуратури області ухвалою Придніпровського районного суду м. Черкаси до затриманої особи застосовано екстрадиційний арешт для забезпечення фактичної її передачі до компетентних органів Федеративної Республіки Німеччини.

На цей час центральним органом України вирішується питання щодо прийняття рішення про видачу розшукуваної особи – повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські прокурори допомогли колегам з Німеччини розшукати злочинця