Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Підприємці області виступили проти нового Податкового кодексу
21 грудня 2015, 11:34 Друк

Підприємці з Черкас та області під стінами Черкаської ОДА вимагали не ухвалювати новий проект Податкового кодексу України. Вони також запропонували заборонити вносити зміни до спрощеної системи оподаткування. 

Нагадаємо, 30 листопада Міністерство фінансів України оприлюднило проект нової редакції Податкового кодексу. Він передбачає уніфікацію ставок податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, ПДВ і податку на прибуток на рівні 20%.

Михайло Галамага, виконавчий директор Асоціації фермерів та землевласників Черкаської області:

"До ухвалення нового проекту фермери мали пільгу у вигляді ПДВ. Якщо пільгу заберуть, то ми збанкрутуємо. Наша робота буде збитковою".

Тетяна Мостова, підприємець:

"Я звертаюся до влади з проханням лишити нам спрощену систему оподаткування. Адже при нинішніх цінах дуже малий товарообіг, люди неплатоспроможні".

Олександр Кісельов, підприємець:

"Через зростання курсу долара я майже нічого не заробляю. Навіть діючі податки я не можу платити. А введення нових податків, касових апаратів та нових відрахувань – це знищення підприємців, як на мене" .

Ольга Ракова, голова профспілки "Солідарність":

"На мітингу ми ухвалили резолюцію, в якій, зокрема, вимагаємо, щоб бюджет приймали на базі існуючого податкового кодексу, а не запропонованого Мінфіном. Вимагаємо і запровадження мораторію на зміни до спрощеної системи оподаткування на 3 роки. За цей час підприємці подадуть свій законопроект щодо змін до цієї системи".

Свою резолюцію підприємці надішлють до Верховної Ради. Прийняти таке ж звернення вони просять і депутатів Черкаської обласної ради, адже їхні колеги з міськради вже ухвалили аналогічне рішення.

24 грудня підприємці Черкащини обіцяють приїхати під стіни Верховної Ради та продовжити протест проти запропонованих змін у Податковому кодексі.

Джерело: Громадське ТБ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Підприємці області виступили проти нового Податкового кодексу