Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ситуацію зі ставком у селі Вершаці вивчить тимчасова комісія
23 грудня 2015, 17:39 Друк

Чергова сесія Чигиринської районної ради відбулась 23 грудня. 

Засідання розпочали з вшанування пам'яті загиблих героїв «Небесної сотні» та загиблих в зоні проведення антитерористичної операції патріотів України та мирних жителів хвилиною мовчання.

В ході засідання депутати особливу увагу приділили розгляду питання районного бюджету на 2016 рік, внесли зміни до: районного бюджету на 2015 рік; районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та продовжили термін дії Програми підтримки місцевого самоврядування у Чигиринському районі на 2016 рік».

 Депутатами схвалено програму економічного і соціального розвитку Чигиринського району на 2016 рік, затверджено план роботи районної ради на 2016 рік та план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік. 

Розглянули питання майна районної комунальної власності та затвердили штатний розпис виконавчого апарату районної ради та умови оплати праці його працівників.

 Крім цього, депутатами було розглянуто депутатський запит щодо ситуації, яка склалася між орендарем ставка та жителями села Вершаці. В ході обговорення було прийнято рішення про створення тимчасової комісії з залученням депутатів районної ради, депутатів Вершацької сільської ради, представників райдержадміністрації та громадськості для вивчення та вирішення даного питання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ситуацію зі ставком у селі Вершаці вивчить тимчасова комісія