Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До Чигирина привезуть виставку картин легендарного художника
08 січня 2016, 13:13 Друк

У 2016 році наша область відзначатиме 100 річницю з дня народження відомого живописця, театрального художника та почесного громадянина Черкас Данила Нарбута. Перелік заходів, приурочених до цієї пам’ятної дати, вчора обговорили учасники робочої групи з відзначення ювілею. Про це інформують в прес-службі ОДА.

Виставки творів художника у Черкасах, Каневі й Чигирині, театральні постановки із залученням декорацій за ескізами Данила Нарбута, заснування однойменної премії та нагородження її лауреатів спеціальними нагрудними знаками – ці та інші заходи запланували провести на Черкащині з нагоди вшанування сторіччя з дня народження Данила Нарбута. Також, за словами заступника начальника управління культури облдержадміністрації Миколи Сухового, у наступному році презентують фільм про іменитого ювіляра та календар з його роботами.

– З нагоди відзначення ювілею плануємо встановити в Черкасах пам’ятник Данилу Нарбуту, а також в планах присвоєння імені художника одній із вулиць міста, – говорить Микола Суховий. – Ці питання ми згодом винесемо на розгляд міської влади.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До Чигирина привезуть виставку картин легендарного художника