Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Воїна з Чигиринщини нагородили одразу чотирма відзнаками
11 січня 2016, 20:25 Друк

5 січня за ініціативи Громадської організації «Патріотична Чигиринщина» на урочистих зборах в приміщенні Будинку рад відбулося нагородження учасника бойових дій, курсанта Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Мірошнікова Максима Володимировича.

Від імені ГО «Патріотична Чигиринщина» відзнаку «За службу державі» вручив військовий комісар Олег Павлов. До нагородження долучилися й інші громадські організації. Пам'ятний нагрудний знак «За Україну, за її волю» сержант отримав від голови ГО «Учасників АТО і волонтерів» Анатолія Мар'янова. Олександр Алєксєєвець, голова Чигиринської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, нагородив медаллю «Захисникам Вітчизни», а Михайло Кононенко, голова ГО «Всеукраїнське об'єднання «Свобода», медаллю «За оборону рідної держави».

Не залишилася осторонь і районна влада. Голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова районної ради Валентина Алєксєєвець за високий патріотизм, мужність і героїзм, проявлені під час участі в антитерористичній операції на Сході України, активну громадську позицію нагородили Максима Мірошнікова Почесною грамотою.

Зі словами подяки за підтримку бійців в зоні АТО звернувся до присутніх Максим та його батько Володимир Олексійович. Вони зауважили, що вкрай важливо не залишатися осторонь проблем, які зараз виникають у військових, й надалі продовжувати допомагати волонтерам та громадським організаціям.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Воїна з Чигиринщини нагородили одразу чотирма відзнаками