Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Безкоштовні» квартири обійдуться родинам АТОвців у 75-84 тисячі гривень
13 січня 2016, 11:56 Друк

На Черкащині мало того, що купили для родин загиблих і покалічених воїнів АТО житло за завищеними проти ринкових цінами, так іе й вимагають доплатити за кожну квартиру по 75 – 84 тисячі гривень. Це при тому, що житло було придбане за бюджетні гроші, а жодних ключів від нього родини досі не отримали.

Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Ярослав Нищик.

“..нічого окрім символічних ключів сім”ї не отримали – вони навіть не знають чи ці ключі підходять до вхідних дверей, бо жодних документів сім”ї не отримали. З деким із них встигли пофоткатись в “їхніх” квартирах чиновники із ОДА, з деким навіть цього не зробили – вони банально не бачили цих квартир, – повідомив Нищик у фейсбуку. –  ЖОДНИХ!!! документів на квартири ніхто із тих хто їх “отримав” не має! Більше того, отримувачам квартир запропонували доплатити за кожну квартиру по 75 – 84 тисячі гривень, бо в них площа на 6 м2 більша понад нормативної. ДОПЛАТИТИ за вже “отримані” квартири, на які пішли гроші з обласного бюджету із значним завищенням ринкової ціни ( За 1 млн 26 тисяч 245 грн для сім”ї загиблого добровольця придбали 2-х кімнатну квартиру на 79,4 м2. При простому підрахункові це дає 12 925 грн за метр квадратний. За цією ж адресою продаються квартири по ціні 8800 грн за метр квадратний. Фактично вартість квартири мала б складати 698 тисяч 720 грн. Різниця в 327 тисяч 525 гривень.). Більш того, будинок на Байди Вишневецького 97, де виділялись ці квартири (на території колишньої військової частини), як мені стало відомо, навіть ще не здали в експлуатацію. Я не знаю, що це за адовий піз–ць, так же не можна!!! Я за два останні роки багато чого бачив, в тому числі як чиновники наживаються на святому, але так!!!”.

Нищик також оприлюднив інформацію з депутатського запиту стосовно вартості купленого обласною владою житла для родин загиблих АТОвців та інших нюансів. Депутат зауважує, що житло ОДА купила явно за завищеними цінами – третина мільйона гривень на одній квартирі.

“За 1 млн 26 тисяч 245 грн для сім”ї загиблого добровольця придбали 2-х кімнатну квартиру на 79,4 м2. При простому підрахункові це дає 12 925 грн за метр квадратний. За цією ж адресою продаються квартири по ціні 8800 грн за метр квадратний. Фактично вартість квартири мала б складати 698 тисяч 720 грн. Різниця в 327 тисяч 525 гривень, – констатував Нищик. – Чому така ситуація? Не знаю, але якщо по чесному – то думаю що їх просто вкрали, отримавши відкат на цю суму. Тому готую заяви до поліції та прокуратури, нехай вони кваліфікують такий вчинок. За минулий рік придбано чи то 20 чи то навіть 25 квартир. Суму самі порахуєте, яке пішла наліво???”.

Джерело: Рідна Черкащина.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Безкоштовні» квартири обійдуться родинам АТОвців у 75-84 тисячі гривень