Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В райдержадмінстрації вирішували що робити з наслідками снігопадів
15 січня 2016, 11:40 Друк

Днями голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів робочу нараду, під час якої була обговорена ситуація в районі, що склалася внаслідок несприятливих погодних умов.

Протягом останніх днів на території району випало 28 мм снігу, а також через опади замерзаючого дощу утворилася ожеледь 6 мм. В зв'язку з тим, що ДРП-4 Філії – Черкаської ДЕД несвоєчасно та в неповному обсязі виконали роботи по розчищенню доріг на території району виникло ускладнення руху на дорогах державного та місцевого значення, які знаходяться на балансі дорожнього підприємства. Микола Ткаченко, виконавець робіт ДРП -4, прозвітував про стан доріг та пояснив причини не розчищення автошляхів. 

Розгортання комунальних доріг в місті та селах району забезпечується органами місцевого самоврядування із залученням на умовах соціального партнерства сільськогосподарських підприємств, що здійснюють господарську діяльність на підпорядкованих територіях. 

Внаслідок негоди було знеструмлено 14 населених пунктів району. В результаті оперативної роботи аварійних бригад Чигиринського РЕМ пошкодження ліній електромереж були швидко ліквідовані.

- В таких несприятливих погодних умовах, які виникли наразі в нашому районі потрібно максимально направити всі засоби та сили задля упередження надзвичайних ситуацій на дорогах та забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів. Роботи з ліквідації наслідків снігопаду потрібно тримати на контролі і вони повинні бути повністю усунені. А щоб надалі не виникало ніяких ускладнень потрібно прикласти спільні зусилля усіх комунальних служб, - наголосив Володимир Клименко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В райдержадмінстрації вирішували що робити з наслідками снігопадів