Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проблему водопостачання у Чигирині планують вирішити за рахунок Державного фонду регіонального розвитку
18 січня 2016, 18:21 Друк

 

Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації направив до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України 15 інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані у 2016 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Загальна сума усіх відібраних проектів складає 23,4 мільйона гривень, при цьому нерозподілених коштів залишилось 46,4 мільйона гривень. Серед проектів, що відправила на розгляд у Київ Черкащина, чотири по Катеринопільському району, по два з Черкаського, Лисянського, Золотоніського, Чигиринського районів та по одному з Кам’янсього, Канівського та Христинівського районів.

5 з відібраних в області проектів стосується вирішення проблем водопостачання та реконструкції очисних споруд, 2 з них - по м.Чигирин.

Підтримано пропозицію виділити кошти на реконструкцію окремих об'єктів каналізаційних очисних споруд в Чигирині. На це місту потрібно понад 6 мільйонів гривень, 5,5 з яких сподіваються отримати від ДФРР.

Крім того, відібрано проект «Будівництво контрольного центру і встановлення на скважинах нових насосів та додаткового водогону для збільшення пропускної здатності у м. Чигирин», реалізацію якого було розпочато Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації в 2013 році. Для завершення будівництва потрібні кошти в сумі 1015,638 тисячі гривень, 914,074 тисячі гривень планується отримати з ДФРР.

Однією з умов надання коштів з ДФРР, є обов’язкове співфінансування з місцевого бюджету на рівні 10 відсотків від загального бюджету проектів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Проблему водопостачання у Чигирині планують вирішити за рахунок Державного фонду регіонального розвитку