Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більш як півтисячі одиниць техніки розгрібає сніг на Черкащині
20 січня 2016, 11:44 Друк

Для розчищення доріг, вулиць, тротуарів та прибудинкових територій в населених пунктах області від снігу та ліквідації наслідків негоди підготували 192 одиниці комунальної прибиральної техніки. 

Також місцеві органи влади уклали договори для залучення ще 351 одиниці додаткової спеціалізованої техніки у сторонніх організацій.

Про це під час координаційної наради розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Липкань.

Він додав, що заплановано задіяти 38 автогрейдерів, 25 екскаваторів, 31 навантажувач, 101 трактор з відвалом, 76 піскорозкидачів, 8 солерозподілювачів, 5 роторних снігоочисників та 11 бульдозерів. Також комунальні підприємства області заготовили 32,1 тис. тонн піщано-соляної суміші, з яких станом на 18 січня залишилося 22 тис. тонн. Запас шанцевого інструменту, а це лопати, ломи, багри, становить 9,3 тис. одиниць.

– З початком різдвяних свят настала справжня зима. У 5 районах області були аварійні відключення електропостачання, які ліквідували в стислі терміни. На підприємствах життєзабезпечення Черкащини цілодобово працюють аварійні бригади, а в районах облаштували 160 пунктів обігріву, – говорить Андрій Липкань. – Для розчищення та посипання доріг задіяли всю комунальну та найману техніку, а за розчищення тротуарів та доріжок, окрім комунальних служб, взялася і громадськість.

За його словами, на Черкащині активно продовжуються роботи зі збирання снігу та посипанню доріг і тротуарів, а також прибирання снігового покриву з дахів та звисаючих бурульок.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більш як півтисячі одиниць техніки розгрібає сніг на Черкащині