Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Села на Чигиринщині четверту добу – у сніговій пастці
21 січня 2016, 15:32 Друк

На чотири доби жителі Полуднівки, Чмирівки, Рублівки та Новоселиці Чигиринського району опинилися у сніговій пастці.

– Унаслідок хуртовини замело дороги. З дня у день зверталися до представників влади з проханням розчистити шлях, але досі тільки й чуємо – «працюємо, сьогодні будемо, вже їдемо до вас». А в результаті не було жодного грейдера! – констатує Новоселівський сільський голова Микола Мантула.

Лише на четверту добу силами місцевого товариства вдалося розчистити дорогу державного значення і відкрити доступ до Чмирівки, Рублівки та Новоселиці.

– Працювали двома маленькими тракторцями. Великий трактор, яким завдяки підприємству усі ці роки розчищали замети, зламався. Велика подяка Олександру Коришку, який не пошкодував для людей ні техніки, ні солярки. У той час як від владних структур почули лише обіцянки, – відзначає Микола Мантула.

Усі ці дні жителі сіл не мали змоги купити ні хліба, ні ліків. Більше того – у вівторок у селах зникло світло і мобільний зв’язок.

– Як виявилось, акомулятори на вишці розрядилися. Зв’язку у Суботові, наприклад, немає і досі. А от світло, завдяки місцевому РЕСу, з’явилося сьогодні в обідню пору, – розповідає Микола Мантула. – І лише завдяки тому, що сьогодні було розчищено шлях, ми змогли достойно і по-людськи поховати померлого місцевого жителя… Інакше навіть не знаю, що робили б.

У сніговому полоні досі перебуває Полуднівка. Тут досі не втрачають надію побачити обіцяну комунальну техніку.

– Взагалі люди у нас терплячі. Кажуть, мовляв, пережили голодомор, то й це якось перебудемо. Але невже так має бути у нашому столітті?

Джерело: ГромЧе (http://grom-che.com/blog/sela-na-chyhyrynshchyni-chetvertu-dobu-u.html)


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Села на Чигиринщині четверту добу – у сніговій пастці