Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринським дітям закупили спортивне спорядження на 120 тисяч
26 січня 2016, 11:49 Друк

В районі спортивні секції, на жаль, підтримуються переважно за рахунок коштів батьків та спонсорської допомоги. Районна влада зверталася до Черкаської обласної ради з проханням виділити кошти на оснащення матеріально-технічної бази спортивної школи. Наприкінці 2015 року було виділено з обласного бюджету 120 тис.грн.

Завдяки цьому спортивною для Чигиринської дитячо-юнацької спортивної школи було придбано футбольні, баскетбольні, волейбольні м′ячі, тенісні ракетки, футбольні, баскетбольні, тенісні та волейбольна сітки, десять комплектів баскетбольної та десять комплектів боксерської форми (з номерами та натписом «ДЮСШ Чигирин »), комплекти манішок для ігрових видів спорту, боксерські лапи, шоломи та перчатки, комплекти фішок, комплект суддівських та кутових прапорців, скакалки, драбина для розвитку координаційних якостей, бар′єри для розвитку витривалості, цифрове табло, комплекти шахів та годинники для них.

Деякий спортивний інвентар було передано школам де працюють спортивні секції від ДЮСШ, а саме: Боровицький НВК було передано 10 тенісних ракеток, 2 тенісні сітки, один комплект баскетбольних сіток та цифрове табло. Трушівському НВК було передано 10 волейбольних м ячів та комплект баскетбольних сіток. Галаганівському НВК було передано 10 баскетбольних м′ячів комплект боскетбольних сіток та 10 комплектів боскетбольної форми.

Під час вручення спортивного спорядження голова райдержадміністрації Володимир Клименко наголосив на важливості розвитку спорту на Чигиринщині, пропаганди здорового способу життя та побажав нових успіхів молодим спортсменам.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринським дітям закупили спортивне спорядження на 120 тисяч