Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині точилися «гарячі» волейбольні баталії
08 лютого 2016, 13:35 Друк

Змагання з волейболу відбулися у районному центрі 31 січня.

На запрошення чигиринців помірятися силами прибули 4 команди з двох сусідніх областей: «Астра- ЧПТ» м.Черкаси, Крем-ГЕС з м.Світловодська, 2 команди з м.Кременчука «Мотор» та «Фокс».

Команди показали рівний рівень гри. Ігрові баталії тривали протягом всього ігрового дня, вболівальники мали змогу насолодитися цікавою грою.

В результаті напруженої боротьби І місце посіла команда «Астра-ЧПТ» з м.Черкаси, яка здобула головний трофей – Кубок та золоті медалі, ІІ місце та срібні нагороди виборола команда «Мотор» з м.Кременчука, третіми були спортсмени з м.Світловодська. В період урочистого нагородження до організаторів та учасників змагань зі словами вдячності звернувся представник команди «Астра-ЧПТ» Олександр Шпак та вручив командам-переможцям, а також господарям подарунки.

Слід відмітити хорошу організацію турніру та злагоджену роботу суддівської бригади та головного судді змагань Олександра Кульшая. Турнір був проведений за підтримки сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині точилися «гарячі» волейбольні баталії