Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині декомунізація не дісталася ще до 23 погрудь Леніна
10 лютого 2016, 16:12 Друк

У рамках декомунізації на Черкащині залишилися не демонтованими 42 пам’ятники та пам’ятних знаки, у тому числі гранітні обеліски, стели, дошки, погруддя, які пов’язані з комуністичним режимом. З них 6 – в обласному центрі, а інші в районах, зокрема, Драбівському, Жашківському, Золотоніському, Канівському, Лисянському (7 знаків), Монастирищенському, Тальнівському, Уманському, Христинівському (аж 8 знаків), 4 в Черкаському, інформує Прочерк.

З них найбільше погрудь Леніна – 23, також є погруддя Чапаєва, Котовського, Калініна, Щорса, Петровського, Джержинського тощо та цілий ряд обелісків і стел присвячених працівникам радянських органів держбезпеки та інше.

Про це на вранішній нараді в ОДА повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА Сергій Пасічник.

На виконання закону про демонтаж пам’ятників, облдержадміністрацією було підготовлено відповідне розпорядження місцевим органам, які повинні зробити це до 21 лютого. Опісля функції по демонтажу покладаються на облдержадміністрацію, яка повинна демонтувати перелічені знаки до 21 травня.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині декомунізація не дісталася ще до 23 погрудь Леніна