Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ікона, що за кровоточила у Суботові, творить дива
10 лютого 2016, 16:19 Друк

Ще навесні в Суботові у церкві св. пророка Іллі закровоточила ікона Спасителя. Майже за рік у церкві переконалися, що це справжнє диво, адже за цей час до Спасителя приїздило сотні людей, а сама цівка крові зовсім не змінила колір.

– Саме кровоточення не збільшилося і лишилося в такому вигляді як тоді, коли ми побачили його навесні. Потік крові не злущилась і взагалі не потемніла. Так трапилося, що серед наших відвідувачів був експерт-криміналіст, то він нам сказав, що ця кров має якусь неприродну властивість, оскільки за такий час і людська, і тваринна кров мала б висохнути, – розповідає в коментарі «Про все». настоятель храму отець Володимир.

Він також говорить, що відтоді, як ікона закровоточила, кількість відвідувачів церкви зросла. А чимало вірян потім повторно приїжджають і лишають біля ікони різні подяки. Отець Володимир зазначає, що біля ікони вже лежать більше десятка хрестиків.

– Якось я й сам став свідком чуда, яке відбувається біля ікони. Один чоловік сказав мені, що він атеїст і не вірить в Бога. Я порадив йому підійти до ікони Спасителя, сказавши, що вона кровоточить. Я стояв з боку і побачив, як той чоловік почав плакати. Навіть особисто для мене це було диво, – каже отець Володимир.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ікона, що за кровоточила у Суботові, творить дива