Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Дорожники полатають дорогу Канів-Чигирин-Кременчук
17 лютого 2016, 12:19 Друк

Головний підрядник ДП «Черкаський облавтодор» з 1 лютого 2016 року розпочав роботи з ліквідації ямковості на найбільш проблемних ділянках автомобільних доріг загального користування таких як: М-05 (Київ – Одеса), М-12 (Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка), Н-01 (Київ — Знам’янка), Н-16 (Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань) і Р-10 (Канів-Чигирин-Кременчук).

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

За допомоги застосування холодної асфальтобетонної суміші вже було ліквідовано 334,8 м² аварійних ям та вибоїн. Така суміш проста в застосуванні та дає можливість виконувати ремонт асфальтобетонного покриття за температури навколишнього середовища до -15° С, зокрема і за несприятливих погодних умов, крім опадів у вигляді дощу або снігу. Ремонтні роботи ще тривають і продовжуватимуться за належних погодних умов і температури повітря.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Під час руху бути уважними, слідкуйтевати за встановленими дорожніми знаками: 1.12 «Вибоїна, 1.37 «Дорожні роботи», 1.39 «Інша небезпека», які інформують про наближення до небезпечних ділянок та характер небезпеки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Дорожники полатають дорогу Канів-Чигирин-Кременчук