Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Мобільна амбулаторія виявлятиме на Черкащині ВІЛ-інфікованих
17 лютого 2016, 12:30 Друк

На Черкащині розпочали впроваджувати проект своєчасного виявлення та лікування ВІЛ-інфікованих. Проект допоможе вчасно виявляти ВІЛ-інфікованих, ставити їх на диспансерний облік – і надавати медичну допомогу, своєчасність якої досьогодні була проблемою.

– В рамках проекту плануються виїзди мобільної амбулаторії на місця скупчення представників уразливих до ВІЛ груп, а за позитивного результату – і їх соціальний супровід, допомога зі своєчасним отриманням анті ретровірусної терапії, – констатує голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Наталя Несват. – Крім того, ми розраховуємо на формування моделі поведінки серед клієнтів проекту, яка дозволить їм зберегти здоров’я та водночас виступити агентами зміни поведінки соціальних норм у своїй спільноті. 

Втілювати цей проект на Черкащині протягом 15 місяців будуть завдяки підтримці «Альянсу громадянського здоров’я», що надав кошти за програмою «Залучення місцевих організацій до розвитку моніторингу та оцінки у сфері ВІЛ/СНІДу в Україні у рамках надзвичайного плану Президента США для надання допомоги у зв’язку зі СНІД». 

– Відомо, що саме несвоєчасне виявлення ВІЛ у групі споживачів ін’єкційних наркотиків  обумовлює високу захворюваність і смертність. Поєднання виявлення ВІЛ-інфікованих споживачів наркотиків та їхніх партнерів, стимулювання спільнот для зменшення ризикової поведінки, своєчасного лікування може значною мірою знизити поширення ВІЛ, що в свою чергу надасть можливість попередити загострення й виникнення нових хвиль епідемії.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Мобільна амбулаторія виявлятиме на Черкащині ВІЛ-інфікованих