Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах розпочався суд над ймовірними вбивцями відомого активіста
17 лютого 2016, 12:36 Друк

15 лютого у Соснівському районному суді Черкас розпочалося слухання у справі вбивства журналіста та активіста Василя Сергієнка. Сьогоднішнє засідання вже показало, що суд може затягтися на тривалий час – інформує ПроВсе.

Більшу частину засідання, яке тривало понад дві години, колегія суддів розглядала стос клопотань від захисників. Зокрема, ті просили дати їм доступ до речових доказів, опитати слідчих та понятих, які брали участь у затриманні підсудних тощо. Далі – суд визначав порядок проведення наступних засідань.

На лаві підсудних все це слухали троє молодиків, яких звинувачують у вбивстві Василя Сергієнка. Окрім кримінальної відповідальності, їм загрожує ще й грошове стягнення у сумі – 2 мільйона гривень. Таку суму з них хочуть стягти на користь дружини загиблого за завдання їй моральної шкоди.

Утім самі підсудні своєї вини не визнають і від показань відмовляються, кажучи, що говорити будуть лише наприкінці всіх засідань, коли будуть допитані всі свідки.

– Суд може тривати й рік, – каже адвокат дружини Сергієнка Євгенія Закревська. – Ми бачимо, що адвокати сторони захисту налаштовані затягувати справу. Очевидно вони будуть залучати додаткові докази, будуть ставити під сумнів докази, зібрані прокуратурою.

До слова, справа має 16 томів.

У тому, що справу намагатимуться затягнути не сумнівається дружина Василя Сергієнка пані Валентина. Вона зазначає, що тепер уже ніякі мільйони їй не допоможуть, адже чоловіка не повернути.

– Тоді він доглядав маму, а я була у Запоріжжі. Він мене не посвячував у свої справи. Але він щось підозрював, бо просив мене, щоб у розмові по телефону я не згадувала про внука, – пригадує жінка.

Наступні засідання триватимуть упродовж двох днів. 2 березня о 10 ранку та 29 березня з 11 ранку і до кінця дня з перервою на обід. Тоді будуть допитані потерпілі та свідки. Серед тих, хто має свідчити, і мати Василя Сергієнка – 88-річна Ніна Андріївна. Вона може розказати чи не найбільше, адже чула, як син кричав і бачила, як над ним схилилися чоловіки.

Утім і досі лишається невідомим прізвище замовника вбивства Сергієнка.

Вбито Василя Сергієнка було 4 квітня 2014 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах розпочався суд над ймовірними вбивцями відомого активіста