Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кращих правоохоронців району відзначили за розкриття кримінальних злочинів
24 лютого 2016, 16:35 Друк

Кращих поліцейських відзначили днями у Чигирині. Подяки від районної ради райдержадміністрації полісменам вручив очільник району Володимир Клименко. 

– Кожного дня ви боретеся зі злочинністю, захищаєте громадський правопорядок на вулицях, утверджуєте верховенство права. Сьогодні від імені себе та громади, хочу вручити вам, шановні правоохоронці подяки, за те, що жителі Чигиринщини почувають себе безпечно в своєму місті і селах. Шана вам і велика дяка за вірність Присязі, високий професіоналізм у боротьбі зі злочинністю, сумлінне виконання службових обов’язків, – наголосив Володимир Клименко. 

Подяки райдержадміністрації і районної ради за високий професіоналізм при розкритті кримінальних злочинівбуло вручено: Олегу Меркулову – начальнику Чигиринського відділення поліції Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області, Сергію Панченку – заступнику начальника, Євгену Тарану – начальнику сектору кримінальної поліції, Констянтину Петюренку – старшому інспектору – криміналісту слідчого відділення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 ого 25.02.2016 18:00
тут як і кожному управлінні поліції працюють лише начальник і його зам, а простий дільничний - ніщо нажаль((( така реалія.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Кращих правоохоронців району відзначили за розкриття кримінальних злочинів