Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На особистому прийомі в очільника району селяни підняли питання про зведення птахокомплексу
24 лютого 2016, 16:35 Друк

Особистий прийом громадян провів 16 лютого голова райдержадміністрації Володимир Клименко. Під час прийому розглянуто питання, з якими звернулися жителі с. Рацеве. Зокрема, вони вирішили підтримати будівництво птахокомплексу. 

- Люди зневірились і бояться змін. Але ми хочемо зазначити, що 90 відсотків селян підтримують і прагнуть розпочати будівництво, - зазначила жителька с.Рацеве.

Голова райдержадміністрації відзначив, що як керівник виконавчої гілки влади, зацікавлений у залученні інвестицій в район та створенні нових робочих місць. 

- Рішення щодо будівництва приймаю не я особисто, а громада. Я завжди буду підтримувати позицію народу, але в цій ситуації важливо не помилитись і стати на правильний шлях до покращення нашого майбутнього, - наголосив Володимир Андрійович. 

Також на особистому прийомі було порушене питання будівництва спортивного майданчика «Зелена стежка». Чигиринець Вадим Капралов прийшов з проханням виділити кошти на реалізацію даного проекту. Ознайомившись з даною пропозицією, йому було рекомендовано звернутися до районної ради.

За інформацією Чигиринської РДА.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На особистому прийомі в очільника району селяни підняли питання про зведення птахокомплексу