Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Експерт з Ізраїлю підтримав проект-мрію на Чигиринщині
25 квітня 2016, 12:20 Друк

DSCN7592Незвичайний освітній проект прагнуть втілити на Черкащині. Вже у вересні цього року в області запрацює друга в країні Українська Академія Лідерства – заклад, що реалізує на Черкащині революційну освітню програму для молоді.

Днями в області побував один з натхненників всеукраїнського проекту – ізраїльтянин, професор кількох університетів, засновник академій лідерства в Ізраїлі Ерез Ешель.

–   Рік тому я зустрівся в Україні з великими мрійниками – Романом Тичківським, Оленою Кошарною,  Ярославою Джонсон, Наталією Попович. Після Євромайдану ці люди зрозуміли, що мають створити національний лідерський рух щоб змінити майбутнє України. А освіта молоді – це якраз і є шлях до справжньої революції. Революції – як еволюції людей. Доклавши чимало зусиль та долучивши багатьох українців, серед яких: Святослав Вакарчук, Іван Малкович, Борис Ґудзяк, Ярослав Грицак, нам вдалося відкрити першу Українську Академію Лідерства у Пущі Водиці, – розповів Ерез Ешель.

Аналогічну Академію мають відкрити на Черкащині, а саме у Чигирині.

– Ініціаторкою проекту стала Наталія Нетовкіна. Вона розшукала нас і сказала, що мріє реалізувати цю справу. На той час про Чигирин не чув не тільки я – ізраїльтянин, а навіть багато хто з українців, долучених до проекту, – відзначає Ерез Ешель.

Аби переконатися у перспективності цієї справи, експерт побував у козацькому краї особисто та мав нагоду оцінити рівень підготовки. Помандрувавши Чигиринщиною, підтвердив – це місце якнайкраще підходить для реалізації проекту, революційного не лише для області, а й для всієї країни. Він оглянув приміщення, де у майбутньому має постати Академія а також інші, не менш неординарні освітні ініціативи. Розкішне зовні, всередині воно потребує ґрунтовних ремонтних робіт. Їх мають встигнути зробити до початку навчального року.

DSCN7635DSCN7664

Загалом на ремонтні роботи необхідні 14 мільйонів гривень. Це якраз та сума, що дозволить Академії стартувати.

– Це місце відображає великі випробування, з якими нам потрібно буде зіштовхнутися, – констатував експерт.

За словами Ереза, партнерами проекту мають стати успішні люди та бізнесмени, котрі сприймуть цю освітню ініціативу як власну мрію та місію.


 

Довідка:

Ідея Академій Лідерства походить з Ізраїлю. Перший такий заклад 20 років тому тут створив Ерез Ешель в той час, коли країна переживала найглибшу кризу. Нині таких осередків в країні вже 60 і саме завдяки новітній системі підготовки молоді, на думку експертів, Ізраїлю вдалося неймовірне – створити успішну та багату країну навіть в умовах безперервної війни. Завдяки цій справі Ерез Ешель – справжня легенда в Ізраїлі. Академії, створені за його ініціативою, випустили тисячі студентів, котрі стали успішними політиками, дипломатами, науковцями та митцями.

Джерело: ГромЧе


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Експерт з Ізраїлю підтримав проект-мрію на Чигиринщині