1461678923 img 0048 В особистому заліку на п’єдестал піднялися учні:
 І місце – Кириченко Дмитро – 147 оч. (НВК №2)
 ІІ місце – Головко Олексій – 133 оч. (Головківський НВК)
 ІІІ місце – Овчаренко Дмитро – 131оч. (Боровицька ЗОШ).

За результатами проведених змагань перше місце виборола команда Чигиринського НВК №2, яка набрала 392 очки (представник команди Барвінок Л.Ф.), друге місце у допризовників Головківського НВК (вчитель Канюка В.О.), третє місце посіла команда Боровицької ЗОШ (вчитель Сущенко В.Г.).

Переможців нагороджено кубком, медалями та грамотами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.