Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

З травня на Чигиринщині стартує призов
04 травня 2016, 14:12 Друк

1461936343 img 2555Нарада з питань підготовки та проведення в районі призовів громадян на строкову військову службу відбулася днями в Чигиринській райдержадміністрації. 

- На виконання п.5 Указу Президента України від 29.03.2016 № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» райдержадміністрацією прийнято розпорядження від 06.04.2015 року № 84 «Про черговий призов громадян призовного віку на строкову військову службу у травні-червні 2016 року», - повідомив присутніх завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Валентин Набока.

Військовий комісар Олег Павлов звернувся до сільських голів з проханням посприяти у роботі призовної комісії. Він наголосив, що лише спільними діями, залучаючи працівників відділку поліції, вдасться забезпечити направлення до військомату громадян призовного віку для проходження медичної комісії. Цього разу призовна комісія буде працювати в приміщення районного військового комісаріату.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин З травня на Чигиринщині стартує призов