Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Сталкера» з Черкащини затримали у зоні відчуження
05 травня 2016, 12:44 Друк

492741-424x2833 травня під час патрулювання зони відчуження поблизу м.Чорнобиль, працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Іванків» виявили групу «сталкерів» – повідомляє прес-служба ГУНП в Київській області.

Четверо чоловіків з Миколаївщини, Черкащини та Кіровоградщини, віком від 23 до 38 років, 24-річна дівчина-киянка незаконно проникли на заборонену територію зони ЧАЕС поза контрольно-перепускними пунктами з метою екстремального туризму.

За порушення вимог режиму радіаційної безпеки у зоні радіаційного забруднення відносно групи правопорушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за статтею 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення направлено до Іванківського районного суду Київщини.

Завзятим поціновувачам екстремального туризму  загрожує накладення штрафу від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Сталкера» з Черкащини затримали у зоні відчуження