Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Куди звертатися чигиринцям для реєстрації речових прав?
10 травня 2016, 11:36 Друк

registratsiya-nedvizhimostiНа Черкащині, як і по всій Україні, з 1 травня цього року припинено надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу територіальними органами юстиції.

– Відтепер державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців здійснюється державними реєстраторами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій та нотаріусами за принципом екстериторіальності в межах України, – зазначає заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області з питань державної реєстрації Нона Корж. – Державна ж реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводиться державними реєстраторами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних державних адміністрацій незалежно від місця знаходження нерухомого майна в межах області та нотаріусами в межах України.

За словами Нони Нодарівни, це дозволить наповнити міські бюджети, а громадянам надає право вибору суб’єктів реєстрації за принципом екстериторіальності. Окрім цього, запроваджено можливість подачі електронних документів, скорочено перелік документів для реєстрації та строки проведення реєстраційних дій.

Отож, для здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців можна звернутися до державних реєстраторів районних державних адміністрацій та виконавчих органів сільських, селищних та міських рад Черкаської області за такими адресами:

 

виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, районна державна адміністрація

адреса

 

Чигиринська міська рада

м. Чигирин,вул. Богдана Хмельницького, 19

Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців в межах України здійснюють державні та приватні нотаріуси. Для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно можна звернутися до будь-якого нотаріуса Черкаської області, а для реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців можна звернутися до нотаріусів за такими адресами:

Приватні нотаріуси 

 
 

Назва нотаріальногоокругу

ПІБ

Адреса розташування робочого місця приватного нотаріуса

Контактний телефон (факс), електронна адреса

 
 

Чигиринський районний

КашицькаОльга Григорівна

м. Чигирин,вул. Грушевського, 29

тел. (04730) 2-86-09, 

 
 

Чигиринський районний 

Костенко Ніна Володимиріна

м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 3

тел. (04730) 2-55-96, 

 

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Куди звертатися чигиринцям для реєстрації речових прав?