Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині влаштували турнір з армреслінгу у пам’ять про загиблого бійця
12 травня 2016, 11:44 Друк

1462969272 img 0078Другий відкритий турнір Чигирина з армреслінгу пам’яті Павла Антоненка відбувся 7 травня в районному Будинку культури 

До змагань долучилися титуловані спортсмени з Дніпропетровська, Золотоноші, Знам’янки, Кременчука, Кіровограда, Світловодська, Сміли, Черкас та Чигиринського району. З вітальними словами перед учасниками виступили мама Павла Антоненка та голова районної державної адміністрації Володимир Клименко. Павла та всіх загиблих за Україну в АТО вшанували хвилиною мовчання, зробили пам’ятне фото учасників турніру на згадку.

Змагання відбулися на ліву та праву руки у вагових категоріях 70 кг, 80 кг, 90 кг та 90+ кг. Серед учасників були майстри спорту України, кандидати у майстри спорту та спортсмени – розрядники.
 Головними суддями турніру працювали досвідчені фахівці: Мантика Роман (м. Черкаси) – багаторазовий чемпіону України та Європи, призер чемпіонату світу та Поцілуйко Ігор (м. Кіровоград) – президент Кіровоградської федерації армспорту. 

Після тривалих, напружених поєдинків на п’єдестал пошани піднімалися: 1462969275 ha0kca7m -k
Вагова категорія 70 кг ліва рука
І м –Назар Вакула (Черкаси)
ІІ м – Євген Бояр (Світловодськ)
ІІІ м – Василь Невмержицький (Рацеве)
Категорія 70 кг права рука
І м – Микола Черінько (Золотоноша)
ІІ м - Євген Бояр (Світловодськ)
ІІІ м – Максим Туманов (Дніпропетровськ)
Категорія 80 кг ліва рука
І м – Андрій Луцкевич (Чигирин)
ІІ м – Віктор Ласінський (Кіровоград)
ІІІ м - Микола Черінько (Золотоноша)
Категорія 80 кг права рука
І м - Віктор Ласінський (Кіровоград)
ІІ м - Микола Черінько (Золотоноша)1462968473 -lgharwr we-1
ІІІ м - Андрій Луцкевич (Чигирин)
Категорія 90 кг ліва рука
І м – Павло Танський (Черкаси)
ІІ м - Віктор Ласінський (Кіровоград)
ІІІ м – Євген Мельниченко (Знам’янка)
Категорія 90 кг права рука
І м - Павло Танський (Черкаси)
ІІ м – Олександр Куксенко (Тіньки)
ІІІ м – Олексій Жуков (Кіровоград)
Категорія 90 +кг (абсолют) ліва рука
І м – Сергій Лупина (Черкаси)
ІІ м – Генадій Данілов (Черкаси)
ІІІ м – Грант Закінян (Світловодськ)
Категорія 90 +кг (абсолют) права рука
І м - Генадій Данілов (Черкаси)
ІІ м – Володимир Базалук (Кременчук)
ІІІ м – Іван Дімітрієв (Знам’янка)
Переможців нагороджено Кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками. 
За інформацією Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині влаштували турнір з армреслінгу у пам’ять про загиблого бійця