Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На фестиваль VIRA FEST до Чигирина приїде українська оперна діва
18 травня 2016, 12:36 Друк

6ddb2450462828abf9aabc88d6bfb7fe XLМіжнародний фестиваль VIRA FEST відбудеться у Чигирині цього літа! 18-20 червня, на Свято Трійці, до першої козацької столиці з’їдуться гості з усієї країни і навіть з-за кордону.

– У межах дійства відбудеться конкурс серед талановитих колективів та окремих виконавців, котрі мають у своєму репертуарі незвичайну духовну музику. Переможець отримає премію у розмірі 50 тисяч гривень. Цю суму він зможе використати для розвитку власних творчих здібностей та професійного зростання, – констатує директор фестивалю Олександра Попова-Капінус.червня, на Свято Трійці, до першої козацької столиці з’їдуться гості з усієї країни і навіть з-за кордону.

 

Участь у фестивалі для колективів стане неабиякою подією, адже на святі очікують кілька тисяч гостей як з України, так і з країн близького зарубіжжя.

– VIRA FEST – це можливість для творчих людей заявити про себе, адже їм випаде шанс виступати на одній сцені із знаними зірками. На сьогодні свою участь у фестивалі підтвердили оперна дива Олена Гребенюк, українська співачка Анжеліка Рудницька, драйвовий черкаський гурт «Спів Братів», – констатує Олександра. – Більше того – невдовзі ми зможемо озвучити ім’я головної зірки фесту – співачки, відомої на весь світ своєю духовною музикою.

Виконавців, котрі готові подарувати українцям незвичайну духовну музику та позмагатися за перше місце у конкурсі, організатори просять заповнити електронну заявку для участі. Оформити її можна до 10 червня. Також фестиваль стане майданчиком незвичайних майстер-класів та ярмарку якісних і оригінальних товарів. Відтак, долучатися до свята закликають і приватних підприємців – для реєстрації необхідно заповнити електронну анкету.

VIRA FEST подарує українцям незабутні враження! Атмосферу створюватиме особлива музика, дивовижна природа і незвичайні атракції! А ще гостям фестивалю запропонують провести дві ночі в кемпінгу! Для тих, хто наважиться на таку романтику, обіцяють окрему вечірню програму.

Слідкувати за деталями події організатори закликають у Фейсбук.

Джерело: kolodar.org.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На фестиваль VIRA FEST до Чигирина приїде українська оперна діва