Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Посольство Фінляндії популяризуватиме історико-культурну спадщину Холодного Яру
18 травня 2016, 14:15 Друк

58016639Серію відеороликів та фото презентацію про урочище Холодний Яр створять у межах проекту «Image Mapping». Це стане одним із етапів масштабної кампанії з популяризації культурно-історичної спадщини регіону – інформує сайт ГромЧе.

– Таку ініціативу реалізовуватиме громадська організація «Центр розвитку Пангея Ультіма» спільно із партнерами та за фінансової підтримки Посольства Фінляндії. Проект «Image Mapping» охопить урочище «Холодний Яр» та навколишні села – Мельники, Медведівку, Івківці, хутір Буду, – зазначає Ярослав Геращенко, представник ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма». – Популяризація визначних місць України та розробка туристичних маршрутів з метою зацікавлення туристів у культурно-історичній спадщині – ось головна мета нашого проекту.

Реалізація проекту розвитку урочища Холодного Яру відбуватиметься у кілька етапів.

– Найперше, що ми плануємо зробити – це короткометражні відеоролики та фото презентацію  історичного краю. Наступним етапом буде міжнародний волонтерський табір, на якому ми маємо розробити туристичні маршрути, що об’єднають села навколо Холодного Яру. І завершальним етапом стане презентація проекту у Черкасах, яку ми плануємо провести у жовтні 2016 року – розповідає Ярослав Геращенко.

Організатори шукають додаткової фінансової підтримки для реалізації проекту. За детальною інформацією зацікавлених просять звертатись за телефонами: (097)640-27-56, (063)827-83-24 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Посольство Фінляндії популяризуватиме історико-культурну спадщину Холодного Яру