Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Квестом, фотовиставками та екскурсіями відзначили День музеїв у Чигирині
20 травня 2016, 11:47 Друк

1463644466 img 6700День музеїв відзначили особливою програмою у Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин».

Протягом всього дня діти брали участь у квесті «Читаємо-шукаємо-пізнаємо», що складався з трьох етапів: музей Б.Хмельницького – Резиденція Б.Хмельницького, Замкова гора – музей археології. Тих, хто успішно виконав завдання, на останньому етапі чекав приємний сюрприз.

На території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Б.Хмельницького» відвідувачі могли ознайомитися з двома фотовиставками: «Ми – майбутнє твоє Україно», на якій висвітлено освітню діяльність заповідника, та «Чигирин у просторі часі», на якій були представлені світлини пам’яток Чигирина кінця ХІХ-початку ХХІ ст.ст.

У будинку гетьмана діяли дві тимчасові виставки. На виставці «Барви рідної Чигиринщини» відвідувачі могли ознайомитися з художніми роботами співробітників сектору відродження народних промислів НІКЗ «Чигирин» Наталії Атамась, Лідії Супряги та учасників гуртка народної творчості «Відродження» (керівник Н.Атамась), що діє при Стецівському НВК. Разом з гуртківцями майстриня постійно експериментує, намагаючись відтворити елементи декоративного розпису на різних матеріалах.

1463643821 img 67231463644489 dscn3850На виставці «Рідне місто своє пізнаємо» представлені печатки з фондової колекції заповідника та приватної колекції жителя м.Чигирин Потапенка С.Ф., що датуються ІІ половиною ХІХ-ХХ ст.ст.. Кожна з них має свою історію та призначення. Доповнена виставка документами та фотографіями Чигирина кінця ХІХ-І половини ХХ століття.

Майстер-класи з виготовлення глиняної та текстильної іграшок зацікавили не лише дітей, а й дорослих. Бажаючих взяти в них участь було дуже багато. Після майстер-класів найменші відвідувачі побували на екскурсії «Мандрівка козацьким Чигирином».

Завершились заходи з відзначення Дня музеїв в НІКЗ «Чигирин» пішохідною екскурсією історичною частиною Чигирина «Прогулянка по Міліонній». Не завадили цьому навіть темні дощові хмари, що кружляли над містом.

За інформацією Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Квестом, фотовиставками та екскурсіями відзначили День музеїв у Чигирині